تاریخ انتشار خبر: 8 فروردین 1399 | 21:57:26
کد خبر : 8596

از شایعه تا واقعیت؛جایگاه سوخت قائم

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ در روز گذشته متاسفانه ویدیویی با هدف تخریب جایگاه سوخت قائم که از سال ۸۹ به امروز بدون شاکی ودر امر تکریم ارباب و رجوع زبانزد بود در فضای مجازی منتشر شده که در آن فردی ناشناس با نشان دادن آمبولانسی که در زیر آن مایعی بر روی زمین ریخته […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ در روز گذشته متاسفانه ویدیویی با هدف تخریب جایگاه سوخت قائم که از سال ۸۹ به امروز بدون شاکی ودر امر تکریم ارباب و رجوع زبانزد بود در فضای مجازی منتشر شده که در آن فردی ناشناس با نشان دادن آمبولانسی که در زیر آن مایعی بر روی زمین ریخته است ادعا میکند که این بنزین جایگاه است که پر از آب می باشد!

علی مرادی متصدی جایگاه سوخت قائم اطهارکرد: قبل از هر چیز باید پرسید که این حجم از بنزین چرا و چگونه از باک آمبولانس خارج شده است؟!

و اگر راننده عمدا باک را خالی کرده ؟!

کدام انسان منصفی چطور و با چه منطقی ثابت میکند که این آب در باک آمبولانس نبوده ولی در مخازن و پمپ های پلمپ شده جایگاه سوخت بوده است؟!!

اگر این فرد صادق بود و از روی غرض و با نیت خاص این ویدیو را پخش نکرده بود می توانست در همان لحظه از پمپ های جایگاه در یک بطری شفاف بنزین بریزد و قاعدتا این حجم از آب به خوبی در آن نمونه مشخص می شد اما هدف چیز دیگری بوده است.

ایشان افزود: بنزین جایگاه همان بنزینی است که شرکت پخش فراورده های نفتی است که به جایگاههای سوخت تحویل می دهد و کیفیت آن مربوط به جایگاه نمی باشد.

وی بیان کرد: بنزین خروجی از پمپ ها به صورت مداوم و سرزده از سوی شرکت پخش آزمایش و چک می شود.
پر واضح است که اگر این حجم از آب در بنزین جایگاه باشد بدون شک تمامی خودروها باید با مشکل جدی مواجه می شدند. در حال حاضر پنج سکوی جایگاه سوخت بهمراه ۴۸ نازل بصورت ۲۴ ساعته خدمات رسانی می کنند. درصورتیکه فروش ما نسبت به قبل از شیوع بیماری کرونا ویروس ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد وباید در عمل ۲ سکوی را بهمراه چندمامورنازل را بخوابانیم که در این وضعیت زمانی بخود اجازه ندادیم به کارگران آسیبی واردشود.

علی مرادی متصدی جایگاه سوخت قایم در پایان گفت: ضمنا فردی که کلیپ را تهیه کرد توسط نهادهای امنیتی و انتظامی شناسایی گردید و مراحل قانونی شکایت از ایشان به دلیل نشر اکاذیب و اطلاعات نادرست در حال رسیدگی می باشد.