تاریخ انتشار خبر: 11 مهر 1400 | 08:53:54
کد خبر : 11011
فرماندار ویژه آبادان :

از روز دوشنبه هیچ کارمندی بدون ارائه کارت واکسن، اجازه حضور در محل کار را نخواهد داشت

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:هیچ کارمندی در دستگاههای دولتی و نیمه دولتی از روز دوشنبه بدون ارائه کارت واکسن حق مراجعه به اداره متبوعش را ندارد

 

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ سید زین العابدین موسوی در این باره گفت: تا زمانیکه کارمند اداره و دستگاه مربوطه از انجام واکسیناسیون سر باز بزند حق حضور در محل کار خود را ندارد و این عدم حضور غیبت تلقی خواهد شد. اگر احدی از کارمندان معذورات پزشکی در تزریق واکسن دارد با ارائه مستندات پزشکی باید این ادعا را اثبات کند.

وی تصریح کرد :این ابلاغ شامل همه کارمندان رسمی ،قراردادی و با هرنوع قرارداد دیگر می باشد. حسن اجرای این مقرره به عهده مدیران دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و موسسات مشابه و بانکها و شرکتهای دولتی و شهرداریها است.

وی اظهار داشت: انتظار میرود همه دستگاههای غیردولتی و موسسات و شرکتهای خصوصی و اصناف هم در این تصمیم اقدام مشابه نمایند.

موسوی از همه دستگاههای حاکمیتی، نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و قضایی هم تقاضا کرد اقدام مشابهی داشته باشند.

وی عنوان کرد: از فردا بازرسین فرمانداری در دستگاههای دولتی راستی آزمایی خواهند نمود و گزارش لازم را به اینجانب خواهند داد.

فرماندار ویژه آبادان تصریح کرد : در مرحله بعد ارائه تمام خدمات دولتی به شهروندان عزیز منوط به تزریق واکسن است.

ما باید تزریق واکسن را خیلی سریع به ۸۰ درصد برسانیم و هیچ راهی جز همکاری آحاد مردم شریف آبادان وجود ندارد.

موسوی از همه شهروندان خواست برای شکست و ریشه کن کردن کرونا در سنین پایین هم عزیزانشان را واکسینه نمایند و از اجرای این طرح حمایت نمایند.

وی اظهار امیدواری کرد اصحاب قلم و رسانه و فضای مجازی در تبلیغ و انتشار و اجرای این دستور العمل همکاری و مساعدت نمایند تا رکورد خوبی در شهرستان آبادان رقم بخورد.