تاریخ انتشار خبر: 30 شهریور 1398 | 18:05:53
کد خبر : 6190
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت:

از ابتدای امسال تاکنون فقره قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ، اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ فقره قرارداد سرمایه‌گذاری واگذاری حق انتفاع زمین به مساحت ۱۶ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است. او افزود: قرارداد‌های منعقده بیشتر در زمینه فلزی و شیمیایی است و پیش بینی می‌شود با […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ، اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ فقره قرارداد سرمایه‌گذاری واگذاری حق انتفاع زمین به مساحت ۱۶ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.
او افزود: قرارداد‌های منعقده بیشتر در زمینه فلزی و شیمیایی است و پیش بینی می‌شود با بهره برداری از این واحد‌های صنعتی برای ۵۲۵ نفر اشتغال جدید ایجاد می‌شود.
محمدیان بیان داشت: واگذاری زمین در ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان انجام می‌شود و شهرک‌های صنعتی اهواز ۲، اهواز ۴ و اهواز ۳ بیشترین واگذاری‌ها را به خود اختصاص داده اند و از بین ۱۰ هزار و ۳۰۸ هکتار زمینی که در اختیار این شرکت است یک هزار و ۹۳۹ هکتار زمین در قالب ۳ هزار و ۱۴۲ فقره قرارداد واگذار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: یک هزار و ۶۰۳ واحد صنعتی در این زمین‌ها به بهره برداری رسیده که بر اساس جواز‌های تاسیس و پروانه‌های صادره، منجر به اشتغال ۲۵ هزار و ۳۰۵ نفر شده است.
این مقام مسئول گفت: ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد که بستر لازم از جمله تامین زمین مورد نیاز و انجام خدمات عمومی شامل آب، برق، گاز و زیرساخت‌های دیگر در آن‌ها مهیا و زمینه برای فعالیت، اشتغال و تولید صنایع در این استان فراهم گردید.