تاریخ انتشار خبر: 5 فروردین 1398 | 21:45:22
کد خبر : 4734
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان:

ازتشکیل ستاد همیاری جامعه ورزش خوزستان جهت کمک به مردم در صورت وقوع سیل خبرداد.

به گزارش زاگرس نشینان؛ افشین حیدری  اظهار کرد: این ستاد زیرنظر معاونت ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان تشکیل شده است و ملی پوشان و قهرمانان استان با تماس ویاپیامک  با شماره ۰۹۱۶۱۱۸۰۰۹۸ می‌توانند جهت حضور در این ستاد و حضوردرمناطق وکمک به مردم در صورت وقوع سیل اعلام آمادگی کنند. وی با بیان این‌که […]

به گزارش زاگرس نشینان؛ افشین حیدری  اظهار کرد: این ستاد زیرنظر معاونت ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان تشکیل شده است و ملی پوشان و قهرمانان استان با تماس ویاپیامک  با شماره ۰۹۱۶۱۱۸۰۰۹۸ می‌توانند جهت حضور در این ستاد و حضوردرمناطق وکمک به مردم در صورت وقوع سیل اعلام آمادگی کنند.

وی با بیان این‌که ستاد همیاری جامعه ورزش خوزستان برای کمک به مردم دچار سیل از فردا کار خود را آغاز می‌کند، عنوان کرد: تمام امدادرسانی و کمک این ستاد در صورت وقوع سیل با هماهنگی نیروهای هلال احمر جهت حضور در مناطق دچار سیل خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: هدف از تشکیل این ستاد این است که مردم بدانند قهرمانان و ورزشکاران‌شان نیز کنار آن‌ها هستند و برای رفع مشکلات آن‌ها از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند.

وی افزود: همچنین تمام سالن‌های ورزشی اکنون در خدمت مهمانان نوروزی هستند و در صورت وقوع سیل نیز این سالن‌ها به صورت کامل در خدمت مردم مناطق دچار سیل خواهند بود.