تاریخ انتشار خبر: 13 اسفند 1401 | 17:52:48
کد خبر : 14097
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز و گچساران خبر داد:

ارتقاء تولید شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به ۵۵۰ هزار بشكه در روز

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، مهرداد کاهکش مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز و گچساران در نشست پیش بینی بهره دهی چاه های نفت، تولید، توزیع و تزریق گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که به صورت ویدیوکنفرانس با مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد، اظهار کرد: در طول این مدت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، مهرداد کاهکش مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز و گچساران در نشست پیش بینی بهره دهی چاه های نفت، تولید، توزیع و تزریق گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که به صورت ویدیوکنفرانس با مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد، اظهار کرد: در طول این مدت تمام تلاش ما مطابق با نیاز روز کشور بوده و بر این اساس ایمن سازی خطوط و تاسیسات به دلیل افزایش تولید در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با اقداماتی که در این مدت انجام شده موفق شدیم تولید روزانه نفت را از ۲۲۰ هزار بشکه به ۵۵۰ هزار بشکه در روز برسانیم و به دنبال تولید حداکثری هستیم .

کاهکش تصریح کرد: در اوج سرمای زمستان نیز با اقداماتی که در این شرکت صورت گرفت میزان گاز تولیدی را به جهت رفاه حال مردم افزایش داده ایم‌. وی به راه اندازی ایستگاه های تقویت فشار ضعیف ۱،۲،۳ و ۴ و فشار قوی ۳ نیز اشاره کرد و افزود این اقدامات با تلاش شبانه روزی شبانه روزی کارکنان این شرکت صورت گرفته است.

کاهکش به بازسازی ناوگان ترابری اشاره و بیان کرد به جهت افزایش تولید در این مدت خودروهای سبک و سنگین به صورت ویژه بازسازی شده است و دو خودرو تعمیر سیار و یک خودرو فرماندهی ستاد بحران در کنار تانکر آب و فوم به جهت ایمنی انجام‌شده است.

مدیرعامل نفت گچساران به احداث مسیر خط لوله مجموعه یازده اشاره کرد و گفت: این اقدام بزرگ توسط ناوگان ترابری این شرکت انجام شد.

وی به بازسازی منازل سازمانی شرکت به جهت رفاه کارکنان نیز اشاره کرد و افزود: تمام تلاش ما در راستای رفاه کارکنان است و امیدواریم بتوانیم با هم‌فکری اقداماتی برای رفاه کارکنان عملیاتی که ساعت ها مسیر را طی می‌کنند تا به محل کار برسند انجام دهیم. کاهکش ادامه داد: در مسئولیت های اجتماعی این شرکت همواره در کنار مردم بوده است و اقدامات خوبی بر اساس نیاز مسئولین شهری انجام شده است.