تاریخ انتشار خبر: 15 مهر 1398 | 19:32:15
کد خبر : 6523
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

ارائه خدمات درمانی به یک هزار زائر در پایگاه‌های مرزی خوزستان

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ علی خدادادی با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: از ۱۳ مهرماه تاکنون ۱۹۲ بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده‌اند و سه نفر نیز به مرکز درمانی انتقال یافته‌اند. وی افزود: همچنین در این […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ علی خدادادی با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: از ۱۳ مهرماه تاکنون ۱۹۲ بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده‌اند و سه نفر نیز به مرکز درمانی انتقال یافته‌اند.

وی افزود: همچنین در این مدت ۲۲۳ نفر جهت انجام تست قندخون و فشارخون به این ایستگاه مراجعه کرده‌اند. در این مدت ۱۵۰ نفر نیز جهت تست قندخون و فشارخون به ایستگاه سلامت در مرز چذابه مراجعه کرده‌اند و ۱۶۰ بیمار نیز در این مرز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

خدادادی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از یک هزار زائر اربعین بیان کرد: در مجموع در دو مرز شلمچه و چذابه و سایر پایگاه‌های ثابت بین شهری ۵۰۱ نفر جهت تست قند خون و فشارخون به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر مراجعه کرده‌اند و ۵۴۴ بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.