تاریخ انتشار خبر: 7 فروردین 1402 | 13:18:58
کد خبر : 14223

اتمام بهسازی و مرمت سقف شبستان مسجد جامع امیدیه توسط نفت وگاز آغاجاری

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیر خدمات شرکت آغاجاری از اتمام عملیات  بهسازی و مرمت سقف شبستان  مسجد جامع امیدیه خبر داد. محمد مداحی نژاد بیان کرد :  با دستور و تاکید مدیر عامل شرکت پروژه طراحی سازه فلزی،کاهش ارتفاع و بهینه سازی سیستم روشنایی مسجد جامع قدس امیدیه با هزینه بالغ بر ۹میلیارد ریال در […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیر خدمات شرکت آغاجاری از اتمام عملیات  بهسازی و مرمت سقف شبستان  مسجد جامع امیدیه خبر داد.

محمد مداحی نژاد بیان کرد :  با دستور و تاکید مدیر عامل شرکت پروژه طراحی سازه فلزی،کاهش ارتفاع و بهینه سازی سیستم روشنایی مسجد جامع قدس امیدیه با هزینه بالغ بر ۹میلیارد ریال در آبانماه ۱۴۰۱ آغاز شد.

مداحی نژاد عنوان کرد : در این  پروژه که بمدت ۵ ماه به سرانجام رسید علاوه بر نماسازی سقف و ایجاد فضای نور و روشنایی  شبستان ،مشکل سرمایشی مسجد نیز مرتفع خواهد گردید.با اتمام پروژه مرمت و بازسازی سقف شبستان ،نماز جمعه اولین هفته سال جدید روز جمعه مصادف با چهارم فروردین  در مسجد جامع قدس امیدیه  اقامه میگردد.

 طی یکسال گذشته پیش از این نیز پروژه بهسازی سرویس های بهداشتی،چایخانه و وضوخانه مسجد جامع با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط  شرکت  نفت وگاز آغاجاری انجام و  این پروژه در نیمه اول سال ۱۴۰۱ به بهره برداری رسید.