تاریخ انتشار خبر: 23 آذر 1400 | 13:01:16
کد خبر : 11527
مدیر کل بهزیستی استان خوزستان:

آموزش و پژوهش دو رکن اساسی کارهای عملیاتی است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛صبح امروز ،مدیر کل بهزیستی استان خوزستان در نشست آموزشی ،تخصصی  با کارکنان بهزیستی استان  که به مناسبت هفته پژوهش و از طریق حضوری و مجازی برگزار شد ،عنوان کرد:آموزش و پژوهش  به عنوان دو رکن اساسی در کارهای عملیاتی هستند. غلامرضا صدیق راد  بیان کرد: خداوند متعال در بدو خلقت […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛صبح امروز ،مدیر کل بهزیستی استان خوزستان در نشست آموزشی ،تخصصی  با کارکنان بهزیستی استان  که به مناسبت هفته پژوهش و از طریق حضوری و مجازی برگزار شد ،عنوان کرد:آموزش و پژوهش  به عنوان دو رکن اساسی در کارهای عملیاتی هستند.

غلامرضا صدیق راد  بیان کرد: خداوند متعال در بدو خلقت از طریق  تعقل بخشیدن به انسان ،  چگونه زیستن را به او آموخت،  تا انسان بتواند از طریق تفکر و آموزش و پژوهش به رازهای خلقت  و شکوفایی استعدادهای نهفته خود دست یابد ،همانگونه که بسیاری از معلولان  با استعدادهای خارق العاده و از طریق پشتکار و آموزش توانسته اند قله های رفیع موفقیت را فتح کنند.

وی افزود: اهمیت پژوهش بر کسی پوشیده  نیست  ودر سازمانهایی  مثل بهزیستی  که یکی از منابع اصلی پژوهش است  برای حل مشکلات موجود  از پژوهشگران دعوت کردیم و دعوت می کنیم تا با پژوهش در  موضوعات  و مشکلات در حوزه بهزیستی از امکانات استفاده کرده و به دستاوردهای خوبی دست یابند.

صدیق راد در پایان با بیان اینکه کارهای پژوهشی باید منجر به رفع یک یا چند  مشکل شود ،اظهار امیدواری کرد ؛ با کمک پژوهشگران و همکاران بهزیستی، بتوان در عرصه پژوهش گامهای موثری بر داشته شود.

گفتنی است در این نشست آموزشی ،دستاوردهای  یکی از تحقیقات موفق که در حوزه بهزیستی انجام شده بود توسط دکترحمید گله داری ، به عنوان مجری طرح ،از طریق حضوری و  اسکای روم ، برای  کارکنان  و کارشناسان بهزیستی سراسر استان تشریح  شد.