تاریخ انتشار خبر: 10 آذر 1400 | 11:58:23
کد خبر : 11455
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

آقای شهردار! دیار کارون هنوز خشک نشده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:آقای شهردار!دیار کارون هنوز خشک نشده است. در خرداد ماه سال جاری انتخابات چالش برانگیز شورای شهر در اهواز با علامت سوالهای پر تعدد برگزار گردید که می توان به تاریک ترین نقطه عملکرد پیرمرد ۶۷ ساله استانداری خوزستان در مدت صدارت شش ماهه اش بر […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:آقای شهردار!دیار کارون هنوز خشک نشده است.

در خرداد ماه سال جاری انتخابات چالش برانگیز شورای شهر در اهواز با علامت سوالهای پر تعدد برگزار گردید که می توان به تاریک ترین نقطه عملکرد پیرمرد ۶۷ ساله استانداری خوزستان در مدت صدارت شش ماهه اش بر این کرسی نام برد.

اما این پایان کار نبود بلکه سرآغازی برشروع حواشی مدیریت شهری در اهواز شد؛ پس از آنکه فرمانداری انتخاب شهردار کلانشهر اهواز را تایید نکرد و آن را مغایر با قانون دانست،اما اصراریه شوراییان و لابی نمایندگان انقلابی سبب گردیدشهردار غیربومی و پروازی با کمترین سابقه اجرایی سکان شهرداری کلانشهر اهواز را بدست گیرد

. رضا امینی در روزهای ابتدایی با تیم پروازی وارد اهواز شد و با چشم پوشی بر نیروهای باسابقه شهرداری کارش را آغاز کرد.در ادامه بی توجهی ایشان نسبت به نیروهای بومی و باسابقه مطلوب شب گذشته با انتصاب سه معاون غیربومی به حواشی شهرداری دامن زد تا جاییکه رسانه های همراه انقلابیون نیز لب به انتقاد گشودند.

                 سخنی با شهردارکلانشهر اهواز

آقای امینی!مشکل اهواز، وارد کردن مدیر و پرداختن به آنها با روش اتوبوسی نبوده و نیست.آیا هزینه(مسکن و ایاب و ذهاب) معاونینی که همراه تان آمدند در بدترین شرایط اقتصادی با تورم افسارگسیخته برآورد نمودید؟!

مشکل امروز شهرداری ،سهم خواهی های شوراییان و عدم استفاده از شایستگان ونخبگان دلسوز در مناصب مختلف است،که تاکنون به آنها بهایی داده نشده است،اما ظاهرا شما رویه گذشته گان را پیش گرفتید.که اگر اینگونه باشد عاقبت درخشانی در پیش ندارید.

یکی دیگر ازمطالبات جدی بانوان شاغل در شهرداری اهوازمحاسبه سهم آنها درهرم تقسیم وظایف و پست های مدیریتی است که بنظر می رسد نه تنها شما باید به آن بپردازد، بلکه باید درجهت نهادینه کردن آن پیشقدم شوند. زیرا آنهاجمعیت قابل توجهی از کارکنان شهرداری راتشکیل می دهند و از زمان شهرداربودن خانم دکترموالایی زاده تاکنون بطوراکید آنها درکسوت مدیرعاملی ، یا مدیریت مناطق دیده نشدند.

در ادامه بیشتر خواهیم نوشت.