تاریخ انتشار خبر: 20 خرداد 1400 | 22:58:31
کد خبر : 10262
یادداشتی از سیدمحمدحسینی:

آقایان انقلابی ؛ مگر رضایی فرزندانقلاب و فرمانده میدان نبود و نیست؟

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدمحمدحسینی جانباز جبهه و جنگ در یادداشتی باعنوان:آقایان انقلابی ؛ مگر رضایی فرزندانقلاب و فرمانده میدان نبود و نیست؟ ایام انتخابات فرا رسیده کاندیدهای محترم هم وعده می دهند. ماهم گوش می دهیم برخی نیز در استان ها به هوای پست و مقام دولتی و آینده ستاد می زنندو قیافه و […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدمحمدحسینی جانباز جبهه و جنگ در یادداشتی باعنوان:آقایان انقلابی ؛ مگر رضایی فرزندانقلاب و فرمانده میدان نبود و نیست؟

ایام انتخابات فرا رسیده کاندیدهای محترم هم وعده می دهند.
ماهم گوش می دهیم برخی نیز در استان ها به هوای پست و مقام دولتی و آینده ستاد می زنندو قیافه و اخلاق کاندید مورد نظر را در خود متبلور می کنند
اما تکلیف ما یعنی بیش از ۹۰ در صد مردم چیست به تبلیغات گوش دهیم

آیا باردیگر روال را پیش خواهیم گرفت؟!

به جناح های سیاسی رای دادیم برای خوزستانی و خوزستانی ها چه شد؟

رضایی جناحش مردم و مبارزه با فقراست همان جناحی که هشت سال با دستان خالی و همان نوجوانی که رهبرکبیرانقلاب امام خمینی (ره) درسال ۴۲ فرمودند:سربازانم در گهواره هستند به چه زیبایی آقا محسن از سربازان آن امام راحل لشکری به صف آرایید تا در مقابل رژیم تا دندان مسلح بعثی ایستاد و جانفشانی کردند.

مگر می شود اسم محسن رضایی به میان آید اما نامی از سردارهور گمشده عملیات خیبرحاج علی هاشمی نیاید.

رضایی بارها در اجلاس های مختلف عنوان کرد اگر هاشمی نبودسوسنگرد و اهواز شایدسالهاطول بکشیدتا پس گرفته شود.

قطعا اگر سردار علی هاشمی در شرایط کنونی حضور داشت در این برهه از زمان انتخابات فرمانده اش را تنها نمی گذاشت.

آهای انقلابی های عزیز
مگر رضایی فرزندانقلاب و فرمانده میدان نبود و نیست؟

آهای آنهایی که دم از سردار حاج قاسم سلیمانی می زنید مگر فراموش کردید مردمیدان در آخرین مصاحبه هایش چه گفت :آقا محسن بر گردن همه ما حق دارد.

چرا در مناظره اشتباه لپی سرلشکررضایی توسط مدعیان جریان انقلاب تیتر خبرگزاری رسمی مجلس شورای اسلامی شود؛نه اینکه می خواهند خوزستانی و خوزستانی هیچگاه در راس یک قوه نباشدتافقط به ما نگاه بنگاه اقتصادی و سرمایه داری داشته باشند؟

چه کسانی بر علیه ایشان جوک می سازند آیا این سیاسیون نیستند که نمی خواهند این عزیز را خراب کنند؟

جالب اینجاست که در جوک هایش به تکرار حضور حاج محسن رضایی گیر می دهند اما نمی گویند تعداد حضور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات از ایشان بیستر در صورتیکه مرحوم هاشمی در چندین انتخابات ۷۸ مجلس شورای اسلامی و ۸۴ ریاست جمهوری را شکست و ۹۲ عدم احراز صلاحیت را تجربه کرده است.

دیگر بار به حرمت شهدا فرمانده ۸ سال دفاع مقدس،فرزندخوزستان،تداعی گر سرداران خوزستانی،هاشمی،بهنام محمدی نوجوان،شهیدان منصوری و نوری ممبینی و…تنها نگذاریم.