تاریخ انتشار خبر: 18 اسفند 1400 | 00:44:28
کد خبر : 12467
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان

آغاز به کار دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فولاد در اهواز+عکس

آقارضا فتوحی معاون هماهنگی اقتصادی استانداری  گفت: استان خوزستان جزو رتبه های نخست در تولید فولاد در سطح کشور است و قطعاً با تلاش بیشتر می توانیم در سطح خاورمیانه نیز جایگاه نخست را به دست آوریم.

 

 

به گزارش خبرگزاریزاگرسنشینان، امروز سه شنبه ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۰، دومین نمایشگاه سراسری و تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد مصرفی صنعت فولاد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اهواز آغاز به کار کرد.

آقارضا فتوحی امروز ۱۷ اسفند ماه در آیین افتتاح دومین نمایشگاه تخصصی فولاد در اهواز اظهار کرد: همه با هم باید کاری کنیم تا بتوانیم این صنعت در خوزستان را شکوفا کنیم و این شکوفایی با بخش های مختلف از دستگاه های خدمات رسان تا کارشناسان فنی، بخش های مختلف و بانک های عامل در ارتباط است.

وی افزود: استان خوزستان جزو رتبه های نخست در تولید فولاد در سطح کشور است و قطعاً با تلاش بیشتر می توانیم در سطح خاورمیانه نیز جایگاه نخست را به دست آوریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به وضعیتی که در استان داریم و وجود کارشناسان فنی، همه با هم می توانیم اثر گذاری این صنعت در بخش های مختلف را با تکنولوژی های جدید و به روز داشته باشیم.
فتوحی گفت: ما با کمک راهکارهای نو می توانیم شرایط مناسبی را جهت رقابت صنعت فولاد با دنیا به وجود بیاوریم و این راهکارها را کارشناسان فنی و تخصصی می توانند ارائه دهند تا بتوانیم صنعت فولاد خوزستان را در تمام دنیا به نمایش بگذاریم.

فتوحی ضمن تشکر از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، بیان کرد: ان شالله همه با هم بتوانیم با وحدت رویه، اثر گذاری مناسبی را در صنعت فولاد در کشور و دنیا داشته باشیم و برای خوزستان افتخار آفرین باشیم.

گفتنی است این نمایشگاه بالغ بر ۵٠ واحد شامل ٣٧ واحد سازنده، ١٣ واحد تامین کننده و خدماتی و ١٩ واحد از شرکت های دانش بنیان شرکت کردند.
هدف از برگزاری این نمایشگاه شناسایی تولید کنندگان و شرکت های توانمند در عرصه طراحی، ساخت و تولید دانش فنی و تکیه بر توان داخلی است.
این نمایشگاه از امروز تا ١٩ اسفندماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اهواز برای علاقمندان به این حوزه دایر است.