تاریخ انتشار خبر: 6 بهمن 1400 | 23:57:07
کد خبر : 11899

آزیتا شیرانی پور ریاست کمیسیون نظارت و‌بازرسی كانون خوزستان شد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛چهارمین جلسه کارگروه نظارت اسکودا با حضور اعضا و مهمان ها به صورت حضوری و برخط از ساعت ۱۳ با دستور جلسات : ۱. منشور اخلاق حرفه ای ۲.روش های پیشگیری از وقوع تخلفات انتظامی برگزار شد . در ابتدای جلسه ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) اولین […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛چهارمین جلسه کارگروه نظارت اسکودا با حضور اعضا و مهمان ها به صورت حضوری و برخط از ساعت ۱۳ با دستور جلسات :

۱. منشور اخلاق حرفه ای
۲.روش های پیشگیری از وقوع تخلفات انتظامی برگزار شد .
در ابتدای جلسه ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) اولین دستور جلسه با موضوع « منشور اخلاق حرفه ای » جهت ضرورت تدوین اصول اخلاق حرفه ای توسط اعضا مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
اعضا بیان داشتند تدوین اصول اخلاق حرفه ای برای هر نهادی لازم و خصوصا برای نهاد وکالت ضروری و موجب تقویت استقلال کانون های وکلا می باشد. بنابراین تصمیم گرفته شد کارگروهی جهت تنظیم و تهیه مصادیق اخلاق حرفه ای با الهام گرفتن از منابع داخلی و خارجی تعیین شود تا در جلسه بعدی کارگروه گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه نمایند. در ادامه از بین اعضا ، ۹ کانون جهت اقدامات فوق انتخاب شدند.
دستور جلسه « روش های پیشگیری از تخلفات انتظامی » به علت طولانی شدن ،به جلسه آتی کارگروه موکول شد.
جلسه در راس ساعت ۱۵ با جمع بندی به پایان رسید.

ضمنا سر کار خانم آزیتا شیرانی پور ریاست کمیسیون نظارت و‌بازرسی كانون خوزستان به عنوان يكى از منتخبين کارگروه انتخاب گردید.