تاریخ انتشار خبر: 30 تیر 1396 | 15:06:47
کد خبر : 774

آخرین اخبار از مفقود شدگان گردشگری چال کندی دزفول

یک گروه گردشگر که روز پنجشنبه از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شده و تعدادی از آنها غرق شدند. تعداد این گروه گردشگری ۱۹ نفر بودند که تعداد ۱۳ نفر با کمک های مردمی و نیروهای امدادی و آتش نشانی نجات یافته و اجساد ۲ […]

یک گروه گردشگر که روز پنجشنبه از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شده و تعدادی از آنها غرق شدند.

تعداد این گروه گردشگری ۱۹ نفر بودند که تعداد ۱۳ نفر با کمک های مردمی و نیروهای امدادی و آتش نشانی نجات یافته و اجساد ۲ نفر پیدا شده است، از سرنوشت ۴ گردشگر دیگر هنوز خبری در دست نیست.

منطقه گردشگری چال کندی در بالادست رودخانه دز در فاصله ۱۵ کیلومتری از سد تنظیمی دز واقع است که شنا کردن در این منطقه به دلیل عمق زیاد رودخانه و شدت جریان آب و نیز وجود گرداب بسیار خطرناک است.

 

اخبار مرتبط

اعزام گروه های امدادی و غواص برای یافتن چهار گردشگر مفقود شده در منطقه چال کندی دزفول

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول دقایقی پیش اسامی حادثه دیدگان تور گردشگری چال کندی دزفول را به زیر شرح اعلام کرد:

افراد نجات یافته: محمدعلی عظیمی فر، طیبه گل گلی، یاسین امیری، روزبه دهقانی، شراره پهلوانی، عیسی امیری، پریسا خورشیدی، حمیدرضا خورشیدی، غزال خدادادی، پویا خدادادی، افشین کاویانی و محمد مهدی پارسایی

فوت شدگان :سارا عظیمی فر و مانی کلانتر

اسامی چهار مفقود این حادثه مریم زنگنه، محمدرضا پیرمحمدی، محمود مهربان فر و حسن (محمود) غلام نژاد.

پیگیری برای نجات مفقود شدگان ادامه دارد.