تاریخ انتشار خبر: 19 آبان 1398 | 19:22:06
کد خبر : 7242

آبی‌پوشان خوزستانی مقابل رایکا به تساوی رضایت دادند

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،  تیم فوتبال استقلال خوزستان درهفته دوازدهم بازی های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصرامروز درورزشگاه تختی اهواز به مصاف تیم رایکا بابل رفت وبانتیجه یک بریک به تساوی رسید. تک گل تیم استقلال خوزستان راحکیم نصاری دقیقه ۳۴ و گل رایکابابل را مهرداد حیدری در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند. […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان،  تیم فوتبال استقلال خوزستان درهفته دوازدهم بازی های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصرامروز درورزشگاه تختی اهواز به مصاف تیم رایکا بابل رفت وبانتیجه یک بریک به تساوی رسید. تک گل تیم استقلال خوزستان راحکیم نصاری دقیقه ۳۴ و گل رایکابابل را مهرداد حیدری در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند.

این دیدارکه درواقع جدال پایین جدولی هابود وبازی شش امتیازی به حساب می آمد با ارائه یک بازی هجومی ازسوی تیم میهمان بود و آبی پوشان مزد حملات خود را در دقیقه ۳۴کسب کردند اما در ادامه تیم رایکا بابل هم بایک بازی نه چندان جذاب چشم به ضدحملات داشت. وبااستفاده ازاین حربه، به گل تساوی دست پیدا کردند.

با کسب این نتیجه استقلال خوزستان با ۱۱ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی قرارگرفت و رایکا بابل با ۹ امتیاز در مکان شانزدهم باقی ماند.

در این بازی رضانبی زاده دردقیقه ۲۱ و سیناقنبرپور در دقیقه ۶۲ از تیم رایکابابل کارت زرد دریافت کردند. دراین بازی بازیکنان استقلال خوزستان مرتکب خطایی نشدند.

گفتنی است تیم استقلال خوزستان درهفته سیزدهم جمعه بیست و چهارم آبان درکرمان به مصاف مس این شهر خواهدرفت.