تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۷:۵۲
کد خبر : 2489

یادمان روز جهانی کارگر به همت سازمان مدیریت پسماند در اهواز برگزار گردید

روز جهانی کارگر در اهواز به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز به عنوان تجلیل از کارگران و یادمان روز جهانی کارگران سراسر جهان  در سالن شهر برگزار گردید. این گونه بزرگداشت و یادمان کارگری به صورت عمومی تاکنون در اهواز بی سابقه بوده و می توان این جشن را اولین بزرگداشت روز کارگر در […]

روز جهانی کارگر در اهواز به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز به عنوان تجلیل از کارگران و یادمان روز جهانی کارگران سراسر جهان  در سالن شهر برگزار گردید.

این گونه بزرگداشت و یادمان کارگری به صورت عمومی تاکنون در اهواز بی سابقه بوده و می توان این جشن را اولین بزرگداشت روز کارگر در اهواز دانست. باید به متولیان برگزاری این یادمان و جشن خسته نباشید گفت.

روز جهانی کارگر از جمله روزهای خاصی است که در اکثر کشورهای جهان اجرا می شود لیکن بعضی از کشورهای سرمایه داری از جمله امریکا از برگزاری آن ممانعت می کنند.

روز جهانی کارگر نشانی از اتحاد و همت و همبستگی کارگران جهان است. جمهوری اسلامی نیز به تبعیت از حمایت و احترام به جامعه کارگری بر اساس تعالیم اسلامی و نیز با عنوان همستگی جهانی از این روز پرشکوه تجلیل به عمل می آورد.

به همین مناسبت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز، با برگزاری جشنی در تالار شهر  و دعوت از کلیه کارگران و حضور بسیاری از مسئولین شهری، خود را متعهد به حمایت و احترام از کارگر اعلام نموده است.

از جمله کارها فرهنگی این روز باشکوه توزیع کتاب هایی بین کارگران و مهمانان بوده است که به نوبه خود کاری در خور و شایسته می باشد.

در این مراسم شهردار منتخب شورای پنجم، منصور کتانباف  و مدیرخدمات شهری و فرماندار شهر اهواز و اعضای شورای شهر اهواز و عده ای از کارگران شهرداری نیز در این مراسم حضور داشتند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهوز، با خلاقیت و به کار گیری پرسنل متخصص، متولی این یادمان و بزرگداشت؛ افق جدیدی در خدمات شهری اهواز و متعاقبا خدمات رسای به مردم را پیش رو دارد.

روز جهانی کارگر یازدهم دیماه مصادف با یک می در سراسر جهان برگزار می گردد.